Hotel Latemar***

Castello Di Fiemme Val Di Fiemme Włochy
Transport:Własny
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
  • Basen
  • TV
  • Telefon
  • Restauracja
  • Solarium
  • Bar
  • Internet
  • Winda
  • Narciarnia

Symbol oferty:59/111 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
pokój 2os STANDARD 1xkingsize, śniadanie, obiadokolacja, ---bez karnetu narciarskiego---, ubezpieczenie NW, KL 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena zawiera: 7 noclegów, ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI, wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, korzystanie z basenu (7x17m), tarasu widokowego, tenisa stołowego, boiska do piłki nożnej, centrum fitness, sauny ( w godzinach 17.00-19.00), narciarni. Cena nie obejmuje: napoi do obiadokolacji, sejfu w pokoju, wstępu do solarium UVA, gali sylwestrowej.

Standard obiektu

Hotel ***, prowadzony przez rodzinę.

Położenie obiektu

Hotel jest położony w nasłonecznionym miejscu na wysokości 950 m n.p.m. 3 km od Cavalese i 3 km od stacji narciarskiej Alpe Cermis (stoki Val di Fiemme-Obereggen). Przystanek bezpłatnego skibusa 150 m od hotelu.

Wyposażenie

Hotel posiada bardzo bogate wyposażenie m.in: bar, restaurację, recepcję, połączenie z internetem, windę, salkę telewizyjną, centrum fitness, basen, saunę, sale gimnastyczna, solarium, pomieszczenie do gry w tenisa stołowego, przechowalnię sprzętu narciarskiego, parking.


Usługi w cenie

Cena zawiera: 7 noclegów, ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI, wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, korzystanie z basenu (7x17m), tarasu widokowego, tenisa stołowego, boiska do piłki nożnej, centrum fitness, sauny ( w godzinach 17.00-19.00), narciarni.


Dodatkowo płatne

Cena nie obejmuje: napoi do obiadokolacji, sejfu w pokoju 10 EUR/tydzień, wstępu do solarium - 10 EUR, gali sylwestrowej - 30 EUR/os dorosła ( dzieci 2-12 lat - 50 % zniżki).

Wyposażenie i opis pokoju

Hotel posiada pokoje 2-osobowe z możliwością dostawek wyposażone w TV, telefon, łazienkę.

Castello di Fiemme

Castello di Fiemme ta miejscowość położona w dolinie Val di Fiemme jest to świetne miejsce dla narciarzy i snowboardzistów na których czekają świetnie przygotowane stoki narciarskie większość posiada oświetlenie. Wykupienie karnetu Val di Fiemme umożliwia korzystanie z tras całego obszaru. Pomiędzy poszczególnymi stacjami narciarskimi kursują skibusy.

Jak dojechać?

Z Cieszyna: drogą na Olomouc, E 462 na Brno, 52/E 461 na Wiedeń przez Mikulov, A1 na Linz, Salzburg, A12 na Innsbruck, A13/A22 na Bolzano przez przełęcz Brenner, za Bolzano zjazd na Egna/Ora i dalej SS 48 wg drogowskazów na daną miejscowość. Razem ok. 970 km

Promocja

Oferta dla rodzin:
2 dorosłe osoby z dwoma dziećmi do 10 lat płacą jak za 3 dorosłe osoby

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby miejsca Uwagi
2018-03-24 - 2018-03-31   (Sobota - Sobota) 8 1473 PLN = 346 EUR zamów